Kenya-Safari.net KDO JSEM DĚTSKÝ DOMOV RECENZE KEŇA INFO KONTAKT

Recenze


 www.kenya-safari.net - powered by MGB OpenSource Guestbook

Recenze - Nicholas Nzai

Krásný dobrý den všem cestovatelům, chtěla jsem moc poprosit, jestli byste nenapsali recenzi Nicholasovi na naše webové stránky, pokud jste byli na dovolené v Keni s jeho průvodcovstvím spokojeni a najdete si chvilku na napsání recenze.
Je to důležité pro další cestovatele. Mějte se moc hezky a děkuji.

25 Entries on 3 pages


25.

Miroslav Liška od Vyškov

14.09.2019, 09:03

Je 14.9.2019 a my čekáme v hotelove recepci na odjezd domů. Navštívili jsme pouze Tsavo East na jednu noc, ale i tak to byl nejkrásnější zážitek z celé dovolené. Pan Knezek nám vyšel ve všem vstříc, přijel pro nás Robert, který nás i s řidičem příjemné o všem na cestě informoval a bylo vidět, že se stále zdokonaluje v češtině. Viděli jsme opravdu zvířata, která žijí v jejich přirozeném prostředí. Snažili se i zvířata v rezervaci hledat a když jsem řekl,že jsme neviděli lví, tak jsme jeli hledat lví, což se brzy povedlo a video i fotky lví rodinky jsou nádherné. Za všechno noc děkujeme a můžu plně doporučit určitě jakoukoliv nabídku Safari od Knezkovych. Liškovi.
Email to Miroslav Liška

24.

Tomáš Martínek od Bruntál

02.08.2019, 20:26

Před týdnem jsme se vrátili z krásné dovolené v Keni. K jejímu zdárnému průběhu přispěl i Nicholas se svým týmem, který nám zprostředkoval dvoudenní safari a jednodenní lodní plavbu na ostrov Wasini se šnorchlováním. Tyto výlety jsme si vybrali již několik měsíců předem na základě kladných referencí na této webové stránce. Komunikace prostřednictvím paní Martiny Kněžkové byla prvotřídní - na naše dotazy a požadavky odpovídala téměř ihned, nabídka pro celou rodinu byla oproti informacím CK daleko výhodnější za naprosto stejný rozsah služeb. Na safari nás doprovázel Robert, jehož snaha o komunikaci v českém jazyce, který se rozhodl nadále studovat, byla velice milá …
Chtěl bych proto poděkovat všem za krásné zážitky a popřát mnoho dalších spokojených cestovatelů.
Email to Tomáš Martínek

23.

Míša a Milan

08.07.2019, 18:59

O pár řádků níže jsem psala moje žena o spokojenosti s Nicholasem a Salimem našich průvodcích. Moje recenze bude trošičku jiná.
Co jsme zažili byla fantazie.... konec konců podívejte se sami ....

https://www.youtube.com/watch?v=6MVfbX4SkBw

pod mým jménem bude na youtube více videí, která vznikli díky oběma klukům.

Nezbývá víc než.... DĚKUJEME
Email to Míša a Milan

22.

Petr

28.02.2019, 10:19

Uteklo pár dní od našeho návratu z ráje pro každého človíčka, který zatouží po tom vidět zvířata v jejich co nejvíce přirozeném prostředí. Ještě nevyprchalo naše nadšení ani všechna splněná očekávání a asi to bude nějakou chvíli trvat, než člověk vstřebá vše, co mohl díky Vám vidět na vlastní oči. Již od začátku se naše plány zřejmě trochu lišily od všech ostatních a pro Vás běžných přání. Délka pobytu, trasa a množství navštívených parků zřejmě běžný turista nepožaduje. O to větší překvapení vyvolala realizace, cena a vše okolo naší cesty. Nikdo z nás nedoufal, že vše se odehraje v naprostém souladu s požadavky nás všech. Bohužel nelze popsat vše, 9 dní po safari bylo vyčerpávající a neskutečně krásné dobrodružství, každý park má své kouzlo a každý je trochu jiný, pro nás snad ty nejvzdálenější od civilizace patřily mezi ty nejhezčí. Nic z toho co jsme zažily, by se neodehrálo bez pomoci Martiny Kněžkové, dokonalého naplánování Nicholasem a bez absolutně špičkových služeb, které nemají obdoby našeho průvodce a řidiče v jedné osobě Salima.
Slovy nelze vyjádřit dík za splněná přání a sny .
Každému bych rád vřele doporučil tyto služby. Děkujeme Petr a spol.
Email to Petr

21.

Kristina Rusnakova

27.01.2019, 14:29

Ahoj všetkým cestovateľom. Dnes sme sa vrátili s krásnej dovolenky v Keni. Boli sme ubytovaní v hoteli Amani Tiwi Beach je to hotel pekny ale už starší ale to je Afrika a treba sa nato pripraviť. Zato jedlo bolo super a nádherná pláž a bazén bol ozaj velký.Nakolko som bola teraz v Keni druhí krat urcite som chcela navštíviť opäť safari a to jedine s Nicholasom super sprievodca vsetko som s ním vybavila už zo Slovenska dohodli sme stretnutie v hoteli na presní dátum bol spoľahlivý prišiel nikde nebol žiadny problem. Na safari sme boli dva dni a bolo to nádherne ubytovaní sme boli priamo v národnom parku s postele sme videli ako chodia zvieratá k napájadlám jednoznačne odporúčam safari na dva dni minimálne videli sme všetky zvieratá čo tam žijú a dokonca sme mali šťastie na nespočetné stretnutia s levmi je to proste nadhera treba urcite vyskúšať a ked na safari urcite s Nicholasom týmto mu chceme poďakovať za vsetko co sme s ním zažili je to človek s ktorým je naozaj zábava a urcite odporúčam aj iné výlety ktoré ma v ponuke taktiež sme vyskúšali
Email to Kristina Rusnakova

20.

Míša a Milan

26.12.2018, 05:41

Recenzia 11/2018

Před týdnem jsme se s manželem vrátili z Keni a musím uznat, byla to nádherná dovolená. S Nicholasem jsme měli domluvené Safari na 5 dnů a byly to úžasné dny )). Řidiče i průvodce v jedné osobě nám dělal Salim, který o přírodě a zvěři ví spoustu věcí. Byl bezedná studnice vědomostí o národních parcích, vše zařídil, domluvil k naší spokojenosti. Když jsme po návratu ze Safari na hotel mluvili s lidmi, kteří podobný výlet absolvovali s CK, co viděli, kde byli ubytovaní, byli jsme za Salima ještě raději. Cestovali jsme v NP Tsavo East, Amboseli, Tsavo West, Taita. Do NP jsme vyráželi brzo ráno a na večer, kdy jsou zvířata nejaktivnější, ale jednou jsme jeli i na noční Safari. Salim nám domluvil v Tsavo West pěší Safari s Masajem a to nemělo chybu, 2 hodiny jsme chodili po savaně a viděli zvířata zase jinak. Ubytování bylo vždy u napajedel, kam chodí zvířata pít ). Touto cestou bych chtěla Nicholasovi, který nám cestu domluvil, a Salimovi, který s námi výlet absolvoval, moc za vše poděkovat a dalším cestovatelům bez obav doporučit!!!!
Email to Míša a Milan

19.

Zuzana Kubicova

26.12.2018, 05:41

Recenzia 09/2018

Pred dvoma týždňami sme sa s manželom vrátili z Kene. Doteraz sme navštívili veľa miest, veľa dovolenkových destinácii, ale Keňa nás úplne chytila za srdce. Je to prekrásne miesto, nádherné pláže a ľudia, ... boli úžasní. Všetci veľmi milí, usmievaví, vždy ochotní vo všetkom pomôcť. Pri plánovaní dovolenky bolo naším veľkým snom navštíviť Safari. Veď ísť do Kene a nenavštíviť toto miesto, akoby ste v Keni ani neboli Na nete sme čistou náhodou našli stránku, kde Nicholas ponúkal rôzne výlety. Kontaktovali sme ho a v priebehu krátkeho času sa nám ozval späť. Nicholas je veľmi milý človek, je s ním veľká sranda a zorganizovanie výletov hodnotím na 1*. Safari bolo úžasné, množstvo zvierat, príroda, hotel, v ktorom sme prespávali ..., nemám čo vytknúť. Všetko bolo dokonale zabezpečené. Ďalej návšteva Masai village, ktorá v nás zanechala veľký emocionálny zážitok. Taktiež sme navštívili ostrov Wasini, kde sme si užili krásny podmorský svet. Ešte raz by sme chceli poďakovať Nicholasovi za zorganizovanie úžasných výletov. Dlho budeme na ne spomínať a do Kene sa určite ešte neraz vrátime
Email to Zuzana Kubicova

18.

Jitka Elis

26.12.2018, 05:40

Recenze pro Nicholase 06/2018

V červnu 2018 jsme společně s manželem navštívili Keňu. Navštívit tuto destinaci byl již dlouho náš sen. Ještě před odjezdem si manžel s Nicholasem domluvil safari a výlet na ostrov Wasini. Po příjezdu do Keni za námi ještě v ten den přijel Nicholas i se svým řidičem, kde s námi domluvil a vysvětlil nám podrobnosti. Domluva byla perfektní, Nicholas nám vše absolutně dopodrobna popsal a vše jak řekl, tak to také bylo. Třídenní safari jsme absolvovali s řidičem, který se jmenoval Kenya. Musím říct, že to byl absolutně nezapomenutelný zážitek a ještě dlouho na výlet budeme vzpomínat. Dále jsme navštívili ostrov Wasini, kde nás následně čekal tradiční oběd s prohlídkou vesnice. Dovolená v Keni předčila všechna naše očekávání a je tou nejkrásnější dovolenou, kterou jsme kdy absolvovali. Nutno však dodat, že tento fakt je jen a jen díky Nicholasovi, který nám zprostředkoval výlety, bez kterých by dovolená byla poloviční. Nejenže má oproti cestovním kancelářím výborné a výhodné ceny, je velmi ochotný, srdečný a vtipný a nic pro něj není problém, stejně tak pro všechny ostatní, kteří s ním spolupracují. Jsme mu za vše moc vděční a pokud se do Keni někdy vrátíme, určitě zkontaktujeme opět Nicholase.
Email to Jitka Elis

17.

Iveta Březinová

26.12.2018, 05:39

Recenze Nicholas 03/2018

Absolvovat výlety s Nickem mohu všem jen doporučit. Domluva s ním je naprosto perfektní a vždy se snaží klientovi vyjít maximálně vstříc. Navíc umí trochu česky, tak je to i výhoda pro ty co moc anglicky nehovoří. J Ihned po příjezdu do Keni jsem se já a kamarádka sešly s Nicholasem. Přijel za námi na pláž k našemu hotelu. Tady jsme se domluvili na výletech, které chceme absolvovat a následně mu je i uhradili. Jednalo se celkem o 4 výlety. Domluva byla naprosto v pohodě. Vždy tak jak domluva zněla pro nás přesně na čas přijel ke vstupní bráně hotelu. Nemusíte se obávat, že uhradíte výlety a on se pak už neukáže. Je to člověk milý, dochvilný a velmi ochotný. Zkrátka je na něj opravdu spoleh. Navíc je super, že můžete poznávat Keňu s domorodcem, který Vám podá přesné informace o životě a ne jako delegát z cestovky, který ví mnohdy prd a ještě se u toho tváří velmi důležitě. Já jsem velmi ráda, že jsem měla možnost Nicholase poznat. Je to člověk s velkým srdcem, neustále se usmívá a číší z něj veselá nálada. Pokud se do Keni vrátím (což bych opravdu chtěla) tak se určitě obrátím zase na Nicholase. Kdo chce zažít parádní safari tak neváhejte. Je to naprostá paráda a doporučuji – Tsawo East a Amboseli. Ubytko je těžkej luxus a předčilo očekávání. Vůbec se mi od tam nechtělo zpět k moři. Prostě služby naprosto v pohodě. Další výlety jako Ďáblova kuchyně v Marafě a Watamu – delfíni, šnorchl, mangrovníky a oběd (gurmánský zážitek vč. langusty) se také moc povedly. Dále nás vzal Nick i do supermarketu nakoupit nějaké drobnosti domů a do fabriky kde ručně vyrábí různé suvenýry. Tohle bylo navíc mimo cenu za výlet. Tohle se u nás v ČR vážně stát nemůže, že by někdo jen tak něco udělal druhému pro radost nezištně. On je opravdu poklad. VŠEM DOPORUČUJI, NEVÁHEJTE A KEŇU SI UŽIJTE TAK JAKO MY!!!! Moc díky. S pozdravem Iveta Březinová
Email to Iveta Březinová

16.

Michaela P

26.12.2018, 05:38

recenze výletů s Nicholasem 02/2018

Na přelomu února a března 2018 jsme se rozhodli splnit si svůj sen a navštívit Keňu. Dlouho jsme řešili, jak budeme absolvovat výlety, ale na základě recenzí na Nicholase, bylo rozhodnuto. A rozhodně to byla trefa do černého! Věděli jsme to už na letišti, kde ochota CK byla na bodu mrazu. Turisté, kteří přijeli s jinou cestovní kanceláří, dokonce říkali, že jim bylo dokonce doporučeno prožít výlety právě s místními. Nicholas je ověřený a spoustu Čechů využívá právě jeho služby, protože umí trošku česky, v ČR chvíli studoval. S Nicholasem jsme se hned první den domluvili na 4 výletech. Čekal na nás na pláži, jak jsme se předem domluvili (dá se s ním komunikovat přes e-mail, facebook nebo whatsup). Navštívili jsme s ním Ďáblovu kuchyni v Marafě, kde s námi kaňon prošel místní průvodce a všude ochotně čekal a fotil nás. Další výlet byl v Gede, kde jsme krmili opičky a prošli si ruiny města. Dále jsme absolvovali vodní výlet za delfíny ve Watamu včetně šnorchlování a oběda, a také se projeli mezi mangrovníky na kánoích. V Keni bylo ovšem třešničkou na dortu 3-denní safari do národních parků, a to Tsavo East a Amboseli. Ubytování bylo naprosto super a předčilo naše očekávání. Elektřina zde fungovala bez problému, bylo zde pokrytí signálu i Wi-Fi. Naši řidiči byli naprosto dochvilní a spolehliví. Kolikrát nám připadalo, že jim dělá větší radost objevit nějaké zvíře než nám. Byla to jak honba za pokladem. Když viděli naše rozzářené oči, byl to pro ně ještě větší instinkt najít nějaké další vzácné zvíře. Líbilo se nám hlavně to, že všichni byli strašně ochotní, všude nám zastavili, o všem ochotně vykládali, a když jsme třeba chtěli dát dětem bonbony nebo drobné dárky, ochotně nám zastavili. Určitě je možné navštívit i školu nebo místní továrnu, kde lze vidět, jak všechny dřevěné suvenýry se ručně vyrábí a to za hodně zajímavé ceny. Když se nám zadaří a pojedeme do Keni příště, určitě už nebudeme přemýšlet a vezmeme si s sebou na další honbu za zážitky opět Nicholase. Michaela Pacas
Email to Michaela P